Przyjęcia urodzinowe

Organizacja urodzin dla dzieci Warszawa realizowana przez nas, to oferta kompleksowa.
Zapewniamy:


  • Urodziny dziecka w sali na wyłączność
  • organizację zabawy dostosowaną do wieku dzieci
  • 2,5 godziny nieustającej zabawy
  • popisy własne uczestników
  • przyjęcia urodzinowe z animatorem, gdzie można wybrać temat przewodni przyjęcia (TEMATY URODZIN DO WYBORU)
  • kawiarnię dla rodziców


To wszystko gwarantuje wyśmienitą zabawę podczas urodzin!

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci Warszawa to niezwykle ważne chwile w życiu każdego człowieka, a szczególnie dziecka.


Moment wywołujący niesamowite emocje, dlatego warto zadbać, aby ten dzień był szczególny. Wiąże się nie tylko z wręczaniem prezentów urodzinowych, czy składaniem życzeń, ale jest chwilą zapamiętywaną na długo. Jako klub i sala zabaw dla dzieci Ale Fun oferujemy szeroka ofertę organizacji urodzin dla dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Jubilaci maja możliwość świętowania urodzin w gronie swoich najbliższych przyjaciół, kolegów i koleżanek z klasy czy grupy przedszkolnej.

Urodziny dla dzieci organizujemy zarówno w formie zabawy na konstrukcji wspinaczkowej, bogatej w zróżnicowane przejścia i przeszkody, jak i w wybranej konwencji tematycznej z animatorem. Usługę można uzupełnić o dodatkowa zabawę dla spragnionych wrażeń dzieci jaką możne być gra w paintball laserowy czy przejście parku linowego. Zabawa urodzinowa z animatorem możne być zorganizowana w ponad 20 tematach do wyboru, animacje dostosowywane są do wieku dzieci.Podczas zabaw wykorzystujemy różne, dostępne na rynku akcesoria animacyjne. Oprócz zabaw ruchowych, pojawiają się quizy tematyczne, zabawy z balonami, zadania plastyczne, malowanie buziek, zadania taneczne przy muzyce popularnej.

Paintball laserowy jest zdecydowanie świetnym uzupełnieniem przyjęcia urodzinowego, wpisuje się w każda konwencję tematyczna dostępna w naszej ofercie. Pomieszczenie, w którym odbywa się gra stylizowane jest na labirynt. Całość dopełnia instalacja świetlna z niesamowitymi efektami fluorescencyjnymi. Kolejną z atrakcji wartych uwagi jest park linowy dla dzieci!

Park linowy to nie lada gratka dla spragnionych wrażeń dzieci! Konstrukcja parku znajdująca się na antresoli wewnątrz naszego klubu. Składa się z wielu przeszkód i zróżnicowanych przejść. Atrakcja dostarczy rozrywki oraz poprawi koordynację ruchową najmłodszych. Przyjęcie dopełniają także przekąski słodko słone lub ekologiczne przygotowane przez nasz personel lub przez Państwa oraz tort urodzinowy, który jest niezaprzeczalnie punktem kulminacyjnym. To specjalne urodzinowe ciasto przyozdobione świeczkami czy racą jest niezwykle ważne! Podanie tortu podczas przyjęcia urodzinowego i wybrzmiewające z ust dzieci "Sto lat" zapisuje się w pamięć na długo. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie rozrywki.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra opiekunów, instruktorów i animatorów każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania i pozytywnie zaskakiwać najmłodszych w tak szczególnym dniu jak urodziny. Jesteśmy otwarci klientów i nowe wyzwania, cechujemy się elastyczną ofertą i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Ważne informacje

Dodatkowo proponujemy:


Dla rodziców:
Podczas urodzin dziecka proponujemy przyjemne spędzenie czasu w naszej kawiarni

Przejdź do galerii
home_toy_num1
Opłata za przyjęcia urodzinowe wnoszona jest, za faktyczną ilość gości na urodzinach jednak nie mniej niż za 10 dzieci.
home_toy_num2
Opłatę za poczęstunek wnosi się za faktyczną ilość zamówionych zestawów. Ilość zestawów można zmienić na dzień przed urodzinami dziecka.
home_toy_num3
Jeśli na urodziny dziecka organizowane będą na więcej 18 dzieci imprezę będzie obsługiwało dwóch animatorów, a opłata jest wnoszona za faktyczną ilość gości jednak nie mniej niż za 18 dzieci.
 

Skontaktuj się z nami!

Tel.: 22 837 82 10
E-mail: recepcja@alefun.pl