Grupy zorganizowane

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty grupy zorganizowane.
Proponujemy 3 rodzaje zabawy:


  1. WSTĘP DO PARKU ROZRYWKI - zabawa na konstrukcji, paintball laserowy i park linowy, czas zabawy 2 godziny – 15 zł za dziecko
  2. WARSZTATY EDUKACYJNE I NAUKOWE (warsztaty, zabawa na konstrukcji i paintball laserowy lub park linowy), czas trwania 2,5 godzin – 18 zł za dziecko
  3. WARSZTATY EDUKACYJNE I NAUKOWE (warsztaty, zabawa na konstrukcji, paintball laserowy i park linowy), czas trwania 3 godziny – 22 zł za dziecko

Warsztaty edukacyjne - program zajęć ma charakter edukacyjno-rozrywkowy, skierowany jest do grup przedszkolnych i szkolnych.
Celem zajęć jest poszerzenie wiedzy dzieci o otaczającym je świecie i rozbudzenie ciekawości poznawczej. Po warsztatach proponujemy zabawę w naszej sali zabaw zgodnie z wykupionym pakietem.
Zachęcamy również do skorzystania z oferty naszej kawiarni oferującej różnego rodzaju przekąski i posiłki.

TEMATY WARSZTATÓW EDUKACYJNYCHTematyka zajęć jest na tyle rozbudowana, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Naszemu zespołowi udało się połączyć naukę z zabawą, dzięki czemu powstał program zapewniający dzieciom ciekawą przygodę.
Wersja w pliku PDF do pobrania znajduje się tutaj:
"TEMATY WARSZTATÓW ALE FUN"

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Maraton Naukowy z Ale Fun” 2017/2018.„Maraton Naukowy z Ale Fun” to przygotowany przez naszych wychowawców program edukacyjno-rozrywkowy skierowany do grup w wieku wczesnoszkolnym. Naszemu zespołowi udało się połączyć naukę z zabawą oferując dzieciom ciekawą przygodę.
„Maraton Naukowy” obejmuje 5 bloków warsztatowych wybranych przez Państwa zszerokiej oferty Warsztatów Edukacyjnych dla szkół i przedszkoli Ale Fun, na które tootrzymują Państwo Certyfikat.
Certyfikat upoważnia do pięciokrotnego udziału grupy zorganizowanej w warsztatachtematycznych oraz skorzystania z Paintballa Laserowego w Klubie dla dzieci Ale Fun podczas warsztatów w ciągu roku szkolnego 2017/2018.
Koszt certyfikatu uzależniony jest od liczby uczestników:
- dla grupy powyżej 20 osób - 75 zł/os. za 5 warsztatów - dla grup poniżej 20 osób - 80 zł/os. za 5 warsztatów
Ponadto, każdy uczestnik „Maratonu Naukowego z Ale Fun” otrzymuje Bon prezentowy upoważniający do skorzystania z darmowego udziału we własnym przyjęciu urodzinowym zorganizowanym w Ale Fun w ciągu roku od jego otrzymania.


Warsztaty wyjazdowe

Istnieje też opcja przyjazdu do Państwa i poprowadzenia zajęć edukacyjnych. Czas trwania spotkania to 45 minut. Cena takiej usługi to 15 zł od dziecka przy grupach powyżej 20 dzieci, natomiast mniejsze grupy to koszt 18 zł od dziecka.

REGULAMIN WARSZTATÓW

Wiek uczestników:
- dzieci w wieku od 3 do 12 lat, z podziałem na grupy wiekowe
Czas trwania warsztatów - część edukacyjna do 30 do 45 minut
Rezerwacja terminów:
Prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.